Paslaugos

Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės.

 

Teikiame individualius ir optimalius su buhalterine apskaita susijusius sprendimus, užtikrinančius sėkmingą klientų verslo plėtrą ir finansinį saugumą bei stabilumą.

 

Konfidencialumas ir nepriekaištingos reputacijos puoselėjimas vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų. Teikiame nemokamas konsultacijas visą bendradarbiavimo laikotarpį susitikimo metu, telefonu, elektroniniu paštu ir kitomis ryšio priemonėmis. Atsakomybę už teisingą apskaitos vedimą užtikrina civilinės atsakomybės draudimas. Klientų patogumui sudarytos sąlygos teikti ir gauti apskaitos dokumentus per atstumą.

 

Siekiame savo klientams teikti tik kokybiškas apskaitos paslaugas, todėl nuolat tobuliname savo žinias rengiamuose seminaruose, dalyvaujame konferencijose. Esame Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos nariai, todėl laikomės narių etikos kodekso, savo veiklą vykdome teisingai, kruopščiai ir sąžiningai.

Galime sutvarkyti apleistą buhalteriją

įsteigti naują įmonę ar padėti likviduojant senąją

atsovavimas valstybinėse institucijose

Konsultuojame mokesčių ir apskaitos klausimais

Buhalterija vedama mūsų turimoje buhalterinėje programoje.

 

• Jums nereikės rūpintys dėl programų įsigijimo, atnaujinimų ar kitų susijusiu klausimų bei leis sumažinti įmonės sąnaudas šioje srityje.

• Visas Jums svarbias ataskaitas ir informaciją pateiks mūsų darbuotojai.

• Esant pageidavimui galime dirbti su Kliento turima buhalterine programa.